PASLAUGOS INTERNETU (ON-LINE)

Pats laikas atsigręžti į save ir pasirūpinti savo, šeimos ir darbuotojų sveikata. 

   Mes Jums siūlome:

  • Virtualias treniruotes su specialistų kineziterapeutų priežiūra;

  • Konsultacijas, testavimą, kompiuterinį laikysenos, stuburo ašių įvertinimą, individualų sveikatinimo programos sudarymą.

 

KO TIKĖTIS KONSULTACIJOS INTERNETU METU

Kineziterapeutas pirmiausia užduos jums keletą klausimų, kad galėtų geriau suprasti sužalojimus, nusiskundimus, simptomus, gyvenimo būdą ir Jūsų lūkesčius. Po to bus atliekamas funkcinės būklės testavimas.

Testavimo eigoje:

  • Kineziterapeutas pademonstruos specialius judesio testus per „Zoom“, „Skype“, Viber“, „Messenger“ ar pan. programėles ir paprašys juos pakartoti. Testai yra panašūs į studijoje naudojamus testus ir padės nustatyti, kokias struktūras jūs pažeidėte, kokia galėtų būti negalavimų priežastis, taip pat patikrinti raumenų jėgą, amplitudes ir judesio kontrolę.

  • Kineziterapeutas padės jums atlikti palpacijos tyrimą ir padės jums išsitirti rankomis skirtingas kūno dalis, kad būtų geriau įvertinti nusiskundimus.

  • Kineziterapeutas specialiomis kompiuterinėmis programomis įvertins jūsų laikyseną, stuburo ašis, jų nuokrypį iš Jūsų atsiųstų fotografijų.

  • Kineziterapeutas įvertins Jūsų turimus klinikinius tyrimus, testus, kitų specialistų diagnozes.

Remiantis gauta informacija pokalbio ir testavimo metu bus sudaromas individualus reabilitacijos ar sveikatinimo planas.

Jūs praktikuositės  ir atliksite užduotis ir pratimus kartu su savo kineziterapeuto priežiūra video susitikimo metu, kad įsitikintume, jog juos atliekate teisingai. Taip pat gausite rašytinę ataskaitą, kurioje apibendrinami tyrimo rezultatai ir reabilitacijos ar sveikatinimo planas.

Gausite pratimų, įtrauktų į jūsų gydymo planą, nuotraukas, paveikslėlius ar vaizdo įrašus. Jei susidursite su gydymo plano neaiškumais ar turėsite kitų klausimų reabiltacijos kurso metu, galėsite susisiekti su mūsų specialistais.

Jūsų kineziterapeutas gali rekomenduoti Jums papildomai  atlikti kraujo, echoskopijos, rentgeno, magnetinio rezonanso ar pan. tyrimus. Specialistas parekomenduos kur atlikti minėtus tyrimus.

Joks specialistas negali pateikti gydymo programos, kuri garantuos visišką pasveikimą, nes skirtingiems žmonėms traumos gyja skirtingai. Reabilitacijos ar sveikatinimo planą reikės kurso metu koreguoti įvertinant besikeičiančią Jūsų fizinę būklę. Galėsite užsisakyti tolesnes konsultacijas, užsiėmimus, pakartotiniam jūsų nusikundimų įvertinimui ir reabilitacijos plano korekcijai siekinat optimaliausių rezultatų.

SUŽINOKITE NAUJIENAS, PASIŪLYMUS PIRMIEJI

SKAMBINKITE ARBA RAŠYKITE MUMS JEI TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ

info@kinesis.lt
+370 651 85328
Europos pr. 14, Kaunas
  • Facebook

© 2020 Sveiko Judesio Studija Kinesis. Visos teisės saugomos.

SUSISIEKITE SU MUMIS