BIOLOGIŠKAI AKTYVIOS MEDŽIAGOS LĄSTELIŲ STATYBAI IR ATSINAUJINIMUI (RESTORE)
Labai svarbu atsiminti, kad mūsų sveikata yra nulemta ląstelių lygmenyje. Iš ląstelių susidaro audinys, iš audinio susidaro organai, o organai nulemia organizmo procesus. Ir kadangi mūsų sveikata prasideda ląstelių lygmenyje, organizmas turi gauti visas maistingąsias medžiagas, kurių reikia naujų, sveikų ląstelių sukūrimui. Padedant palaikyti sveikų ląstelių gamybą ir funkcijas visais aspektais pagerinama organizmo sveikatos būklė.
Daugumoje vitaminų ir maisto papildų esančių rinkoje trūksta svarbių sudedamųjų dalių, kurie yra būtini metabolinio proceso ir maistingųjų medžiagų sąveikai. Net vieno elemento trūkumas ar netinkama elemento forma gali įtakoti šią problemą. Be šių būtinų veiksnių, naujų ląstelių sukūrimo mechanizmas ir optimalios savijautos palaikymas gali būti sutrikdytas.
Daugumoje šiandieninėje rinkoje esančių maisto papildų sudėtyje yra nuodingų užpildų ir pagalbinių medžiagų (pvz. magnio stearatas), kurie padeda sutalpinti sudedamąsias medžiagas kapsulėje. Buvo įrodyta, kad tokios pagalbinės medžiagos prisideda prie ląstelių membranos ardymo, susiformavusios naujos ląstelės nebeturi membranos ir jos nebegali palaikyti optimalių funkcijų. Magnio stearatas, taip pat reikalauja virškinimo enzimų, kad kapsulė būtų suskaidyta ir organizme pasklistų veikliosios medžiagos.
Kokybiškas ir veiksmingas maisto papildai savo sudėtyje neturi nei vieno iš šių pagalbinių medžiagų ir užpildų. Jį sudaro tik biologiškai aktyvios medžiagos. Kiekviena iš jų ne tik atlieka svarbią funkciją, bet taip pat ir priklauso viena nuo kitos, kad sąveikaujant perneštu žaliavas kurių reikia organizmui, norint sukurti naujas, sveikas ląsteles.
Natūralios, biologiškai aktyvios maistinės medžiagos yra žymiai brangesnės, bet jų kokybė yra išskirtinai geresnė.
DIAGNOSTIKA
Pirmo vizito metu atliekamas išsamus manualinis ir kompiuterinis funkcinės būklės testavimas:
-
Apžiūra, apklausa, apčiuopa;
-
Kompiuterinis pagrindinių kūno sistemų veiklos, voltažo įvertinimas;
-
Laikysenos, asimetrijų vertinimas, įtemptų, spazmuotų, silpnų raumenų, raiščių, fascijų ir jų grandinių testavimas;
-
Judesių amplitudžių, sąnarių būklės, funkcijos vertinimas;
-
Kvėpavimo funkcijos ir diafragmos vertinimas;
-
Kompiuterinis autonominės nervų sistemos vertinimas ir esant disbalansui, pirminės korekcijos atlikimas.
-
Elektroninis kūno ląstelių pH vertinimas.
Toks tyrimas apima tiek įvairius specifinius testus skausmų, nusiskundimų galimai priežasčiai įvertinti, tiek standartinius testus funkcinei būklei įvertinti.
Vertinama raumenų jėga, įtampos, asimetrijos, raiščių ir fascijų funkcinė būklė, judesių amplitudės, laisvumas ar suvaržymas bei kiti funkciniai testai, reikalingi kuo išsamiau išanalizuoti esamą būklę. Taip pat labai svarbu atlikti laikysenos ašių analizę, įvertinti galbūt sąnariams tenkančias neadekvačias apkrovas dėl pasisukimo ašyje ar kitų netaisyklingos laikysenos ypatumų. Ne retai skausmams atsirasti turi įtakos ir kojų ilgio skirtumas, kas dažnu atveju ilgainiui gali sukelti nugaros, klubų, kelių skausmus ar net dažniau pasitaikančias traumas. Ne mažiau svarbu įvertinti, kaip kvėpuojama: koks kvėpavimo būdas vyrauja – pilvinis–diafragminis ar krūtininis, o gal kombinuotas? Koks kvėpavimo intensyvumas, gylis, dažnis, įkvėpimo ir iškvėpimo santykis? Galite nustebti, kad daugelis žmonių kvėpuoja netaisyklingai, neefektyviai, ko pasekoje atsirandą įvairių įtampų, spazmų ar net didesnių sveikatos problemų. Taip pat diagnostikos metu svarbu įvertinti autonominės nervų sistemos būklę, ar nėra disbalanso. Deja, dažnai randamas simpatinės nervų sistemos aktyvumas, kas taip pat sąlygoja laikysenos pokyčius, griaučių-raumenų sistemos įtampas, asimetrijas, nedarnią veiklą.
Tik atlikus išsamią funkcinę diagnostiką galima matyti ryšį tarp pasireiškiančių skausmų ir susidaryti veiksmingą gydymo planą ir metodus, priemones tam planui įgyvendinti.
Taigi po diagnostikos ir rezultatų aptarimo rekomenduojamos sveikatinimo ar reabilitacijos programos ir jų deriniai išsikeltiems tikslams siekti:
-
Kineziterapija;
-
Manualinė terapija;
-
Masažas;
-
Fizioterapija;
-
Biomoduliacija;
-
Biorezonansas;
-
Kineziologinis teipavimas;
-
Grupinės treniruotės;
-
Individualios treniruotės.