FULVO RŪGŠTIS IR FITOPLANKTONAS

KO GALBŪT NEŽINOJOTE APIE MAISTINGASIAS MEDŽIAGAS

 

Kad būtume sveiki ir energingi, mums reikia apie 90 maistingųjų medžiagų, iš kurių apie 60 yra mineralai ir mikroelementai.

Be to, maistingųjų medžiagų reikia būtent tokioje proporcijoje ir pavidale, kaip sukūrė gamta, t.y. komplekse su fulvo rūgštimis, kurios, tarsi tiltas tarp gyvosios ir negyvosios gamtos, susieja mineralus, paverčia juos biologiškai aktyvia forma ir perneša per mūsų ląstelių membranas į jų vidų, kur vyksta medžiagų apykaita. Mūsų organizmo ląstelės negali pasisavinti neorganinės formos mineralų, jie tarsi maži akmenukai patenka į mūsų organizmą ir pasišalina, dažniausiai atnešdami daugiau žalos nei naudos. Todėl būtent fulvo mineralai vaidina mums gyvybiškai svarbų vaidmenį ir vadinami ,,stebuklingomis gamtos molekulėmis”, nes be jų – kaip ir be saulės, oro ar vandens – gyvybė tiesiog negalėtų egzistuoti.

Mūsų  maisto vertę lemia dirvožemio kokybė.

Net ir ekologiškiausias maistas bus geras tik tiek, kokiame dirvožemyje jis užaugo. Deja, dėl pramoninės žemdirbystės, pesticidų, fungicidų, cheminių trąšų bei neorganinių mineralų vartojimo dirvožemis nebeteko tų maistingųjų medžiagų, kurių dar turėjo vos prieš kelis dešimtmečius.

Pasaulyje yra tik keletas produktų, kurie turi visas maistingas medžiagas, reikalingas mūsų ląstelėmis. Žemynuose – tai fulvo mineralai, vandenynuose – jūros fitoplanktonas. Abu kartu jie suteiks geriausia, ką gali jūra ir žemė suteikti Jūsų sveikatai.

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE MINERALUS IR VITAMINUS

Kiekvienas žinome, kad vitaminai ir mineralai būtini sveikatai, nes jie reikalingi praktiškai kiekvienam medžiagų apykaitos procesui, hormonų, imuninių ląstelių gamybai, normaliam organizmo pH palaikymui. Mineralai papilde turi būti organizmui tinkamoje formoje (komplekse su fulvo rūgštimis, o ne ”mažų mineralinių akmenukų formoje", kaip kituose papilduose), tinkamoje proporcijoje ir tinkamais kiekiais. Mineralų diagrama (žiūr. pav.) rodo 23 mineralų tarpusavio sąveiką, todėl maisto papildymas ne kompleksu, o tik keliais mineralais greičiau bus žalingas nei naudingas.

FULVO RŪGŠTYS

 

Fulvo rūgštys tampa vienu iš svarbiausių atsakymų sprendžiant XXI amžiaus žmonių sveikatos problemas. Mokslininkai ir gydytojai visame pasaulyje atranda neįtikėtiną jų potencialą. Be fulvo rūgščių, kaip be oro, saulės ir vandens gyvybė iš viso negali egzistuoti, nes būdamos tarsi tiltu į negyvosios gamtos į gyvąją, jos paverčia mineralines medžiagas aktyviais biokompleksais, vienintele forma, kokia per ląstelių membranas mineralai gali patekti į mūsų organizmą, kad būtume sveiki ir energingi.

Ir tai tik viena iš fulvo rūgščių paskirčių, o jų yra daug:

 • Perneša maistingas medžiagas bei vaistus per ląstelių membranas į vidų.

 • Stipriausias organinis elektrolitas. Atstato elektrocheminį balansą.

 • Kaip "mini-baterijos" fulvo rūgštys pakrauna ląstelių membranas ir padidina energiją, darbingumą, ištvermę, fizines jėgas.

 • Reguliuoja organizmo pH 

 • Didina deguonies pasisavinimą ir mažina organizmo rūgštingumą.

 • Detoksikatorius. Suriša sunkiuosius metalus ir toksinus bei pašalina juos iš organizmo.

 • Imunomoduliatorius. Stiprina imuninę sistemą.

 • Aktyvina maistingąsias medžiagas, enzimų sistemą.

 • Stipriausias natūralus antioksidantas ir laisvųjų radikalų surišėjas (laisvieji radikalai ardo ląstelių membranas, sukelia uždegimines reakcijas ir ankstyvą organizmo senėjimą).

 • Pagreitina baltymų apykaitą, DNR ir RNR sintezę.

 • Aktyvuoja ir normalizuoja mikroflorą, padeda virškinimui.

 • Mažina odos sudirginimus, alergines reakcijas, saulės nudegimus ir vabzdžių įkandimų simptomus.

 

FULVO MINERALAI

Fulvo mineralai susidaro gamtoje, kai ten esančios fulvo ir huminės rūgštys paverčia juos iš negyvos uolienos formos į bioaktyvius mineralų kompleksus. Naujai susidarę fulvo mineralai - tai galinga sistema, pernešanti maistingąsias medžiagas, vitaminus, enzimus, amino rūgštis į organizmų ląsteles.

MODERNI MITYBA

 

Nepaisant didžiausių pastangų laikytis subalansuotos dietos, mūsų maistas nebeturi visų vitaminų, mineralų ir kitų maistingųjų medžiagų, nes jų nebėra dirvožemyje. Iš daugiau nei 90 maistingų medžiagų, reikalingų mūsų sveikatai, pramoniniame maiste randama vos keletas. Vitaminų ir mineralų trūkumas rimtai kenkia mūsų sveikatai, tačiau klaidinga manyti, kad vitaminų ir mineralų papildai gali išspręsti problemą, nes be fulvo ir huminių medžiagų pagalbos mineralai tarsi maži akmenukai "praskrieja" mūsų organizmu, net nepatekdami į ląstelių vidų, kur vyksta gyvybiniai procesai.

KODĖL MŪSŲ MAISTO MITYBINĖ VERTĖ MAŽA?

 

Fulvo ir kitos huminės medžiagos, kurias gamina gerieji žemės mikroorganizmai sudaro sąlygas augalams ir per juos mums, gauti visas maistines medžiagas, ypač vitaminus ir mineralus, reikalingus sveikatai ir gerai savijautai.

 

Viena iš fulvo rūgščių funkcijų - dirvožemyje pakeisti neorganinius mineralus (uolienas) į biologiškai aktyvią formą, vienintelę, kokią mūsų organizmai gali įsisavinti. Kai mes valgome augalus, vaisius, daržoves (ar vartojame netiesiogiai per gyvūninius produktus, pavyzdžiui pieną) – fulvo rūgštys perneša vitaminus, daugiau nei 74+ organinių joninių mineralų ir kitų maistingųjų medžiagų į mūsų ląsteles. Kadangi maistingos medžiagos yra natūralioje, gamtos sukurtoje formoje - mūsų organizmai jas gali iškart įsisavinti.

 

Pesticidai ir dirbtinos trąšos, kurios didžiuliais kiekiais naudojamos šiuolaikinėje žemdirbystėje, sudavė skaudų smūgį geriesiems mikroorganizmams, gaminantiems fulvo ir humines rūgštis. Per pastaruosius 30 metų žemdirbystė pasikeitė daugiau, nei per pastarąjį 1000 metų ir dabartiniai žemės ūkio produktai turi tik apie 20% tos maistinės vertės, kurios jie turėjo prieš šimtmetį. Tai sukelia toli siekiančias neigiamas pasekmes.

 

pH IŠŠŪKIS

 

Huminės ir fulvo medžiagos reikalingos daugeliui gyvybinių mūsų organizmo funkcijų ir viena svarbesnių – organizmo pH reguliavimas. Mineralai (jie yra šarminiai) ir vitaminai (kaip kofaktoriai) yra reikalingi rūgščių neutralizacijai ir sveikam, šarminiam organizmo pH balansui.

Normali ląstelių medžiagų apykaita, kaip galutinius produktus gamina rūgštis. Taip pat mes vartojame organizmą rūgštinančius produktus, tokius, kaip saldūs gazuoti gėrimai, ar patiriame psicho-emocinį stresą (pyktį, nerimą, baimę), kas taip pat yra rūgščių šaltiniai. Jei maisto racione trūksta mineralų, mūsų organizmo terpės tampa rūgštinėmis, audiniai – uždegiminiais, ląstelės – pažeidžiamos, atsiranda didžiuliai kiekiai laisvųjų radikalų, kas sukelia vadinamą oksidacinį stresą dabar pripažįstamą daugelio ligų priežastimi.

Kęsdami oksidacinį stresą mes galime susirgti lėtinėmis degeneracinėmis ligomis. Šiuo metu nustatyta daugiau nei 157 lėtinės degeneracinės ligos: vėžys, diabetas, širdies ligos, Alzheimerio liga, reumatoidinis artritas, astma, išsėtinė sklerozė, osteoporozė, Parkinsono liga ir t.t., susijusios su oksidaciniu stresu, rūgštiniu audinių pH ir mineralų trūkumu.

 

JŪROS FITOPLANKTONAS

 

Jūros fitoplanktoną sudaro:

 • >60% baltymų;

 • Cholofilas;

 • Vitaminai A, C, D, E , B1, B2, B3, B5, B6, B12, foliatai;

 • Didelis kiekis antioksidantų;

 • Visi žinomi mineralai;

 • Didelis kiekis mikroelementų, polisacharidų, nukleotidų;

 • 9 amino rūgštys, kurių kūnas pats negali išgauti;

 • Visos būtinos riebalų rūgštys (omega-3 ir omega-6) (geriausias augalinės kilmės ilgos grandinės omega-3 riebalų rūgščių (D.H.A. ir E.P.A.) šaltinis pasaulyje!)

 • DNR ir RNR.

Trumpai tariant, visos medžiagos, reikalingos ląstelių statybai, priežiūrai ir atsinaujinimui.

Jūros fitoplanktonas - vienas geriausių ginklų kovojant su priešlaikiniu senėjimu, ligomis, kurios blogina gyvenimo kokybę ar net gali sukelti priešlaikinę mirtį.

Jis padidina T-limfocitų kiekį kraujyje ir stiprina imunitetą, šarmina organizmą.

 

Jūros fitoplanktonas yra pagrindinis sieros šaltinis visiems gyviems organizmams. Siera yra vienintelis mineralas, pajėgiantis kovoti su kūno paviršiuje atsiradusių bakterijų užkratu. Ji saugo nuo bakterijų puolimo ir dauginimosi. Jei trūksta sieros plaukai praranda elastingumą, ima slinkti. Oda netenka stangrumo, pablykšta. Nagai pradeda lūžinėti. Atsiranda nerimas, nuolatinis nuovargis. Nusilpsta regėjimas ir sąnariai.

Daug tyrimų ir konferencijų yra skirta fitoplanktono poveikiui sveikatai. Atsižvelgiant į sudėtį bei atliktus tyrimus, įvairios ligos, negalavimai gali būti ženkliai sumažinti ar net eliminuoti naudojant jūros fitoplanktono preparatą:

 • Reumatoidinis artritas;

 • Antro tipo cukrinis diabetas;

 • Autoimuninės ligos (vilkligė);

 • Egzema, odos ligos;

 • Krūties, prostatos vėžys;

 • Širdies ligos, aterosklerozė;

 • Demencija, Alzhaimerio liga ir panašios senatvinės ligos; 

 • Lėtinis nuovargis;

 • Parkinsono liga ir kiti neuroraumeniniai susirgimai;

 • Kepenų ligos, hepatitas;

 • Depresija, nuotaikos svyravimai, elgesio sutrikimai;

 • Akių ligos; Reprodukcinės sistemos ligos;

 • Infekcijos, peršalimai;

 • Astma, kvėpavimo ligos;

 • Inkstų ir šlapimo pūslės ligos;

 • Osteoporozė ir kaulų ligos;

 • Lėtinis skausmas, sąnarių skausmas.

 

Daug žmonių vartoja jūros fitoplanktoną sveikatos gerinimui, ligų šalinimui, energijos didinimui ir gyvenimo kokybės gerinimui.

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KAS APSPRENDŽIA - MES SVEIKI, AR NE?

Mūsų sveikatą apsprendžia organizmo ląstelių sveikata. Jei ląstelės funkcionuoja gerai – mes jaučiamės gerai ir esame sveiki. Svarbu suprasti, kad bendra organizmo medžiagų apykaita yra visų mūsų organizmą sudarančių ląstelių medžiagų apykaitų suma. Kad būtų sveika, ląstelei reikalinga energija bei maistingosios medžiagos ir pirmiausia - mineralai, statybinės medžiagos, kurių ji pati pasigaminti negali. Be to, mineralai turi būti natūralioje biologinėje formoje ir proporcijoje, kaip gamta sukūrė: žemėje – fulvo mineralai, jūroje – fitoplanktonas.

AR TINKAMAI MAITINANTIS MŪSŲ LĄSTELĖS GAUS VISAS REIKALINGAS MAISTINGĄSIAS MEDŽIAGAS?

Greičiausiai - ne. Per pastaruosius 30 metų žemdirbystė pasikeitė daugiau, nei per pastarąjį 1000 metų ir dabartiniai žemės ūkio produktai turi tik apie 20% tos maistinės vertės, kurios jie turėjo dar prieš šimtmetį. Tai sukelia toli siekiančias neigiamas pasekmes mūsų sveikatai ir maistingųjų medžiagų atsargas organizme tenka pastoviai papildyti.

AR MAISTO PAPILDAI GALI IŠSPRĘSTI MAISTINGŲJŲ MEDŽIAGŲ TRŪKUMO PROBLEMĄ?

Ne, negali, … jei juose nebus fulvo rūgščių ir maistinės medžiagos nebus biologiškai aktyvios formos. Fulvo rūgštys vaidina kritinį vaidmenį mūsų sveikatai ir yra tarsi tiltas tarp gyvosios ir mineralinės gamtos. Pirmiausiai tai galinga transporto sistema, paverčianti mineralines medžiagas - “akmenukus” organinėmis joninėmis medžiagomis ir pernešanti maistingas medžiagas per ląstelių membranas į jų vidų, kur ir vyksta medžiagų apykaitos procesai.

IŠ KUR ATSIRADO IR KAIP IŠGAUNAMI FULVO MINERALAI?

Fulvo mineralai yra organiniai fulvatai, kuriuos pagamino gerosios bakterijos, gyvenusios prieš 30-35 milijonus metų iš tuo metu žemėje augusių gigantinių mineralais ir kitomis medžiagomis turtingų augalų. Iš panašių į gintarą organinių mineralų fulvatai išgaunami šaltos fermentacijos būdu, naudojant tik tyrą vandenį ir be jokių chemikalų ar terminio apdorojimo, kad išsaugotume ir perduotume per milijonus metų gamtos sukauptus mineralus ir energiją. VlSI organizmui reikalingi mineralai, vitaminai ir maistingosios medžiagos bioaktyvioje organinėje formoje ir natūralioje proporcijoje - kaip gamta sukūrė.

AR VISŲ FULVO MINERALŲ IR JŪROS FITOPLANKTONO KOKYBĖ VIENODA?

Ne. Terminu “fulvo rūgštys”, “fulvo mineralai” apibūdinama dešimtys tūkstančių skirtingų organinių junginių, priklausančių huminių medžiagų grupei, panašiai, kaip sniego pusnis sudaro tūkstančiai skirtingų snaigių. Fulvo mineralų pagaminti neįmanoma, jie išgaunami iš priešistorinių uolienų ir produkto kokybę apsprendžia žaliava ir išgavimo technologija. Mūsų rekomenduojami fulvo mineralai išgaunami iš 30-35 milijonų metų unikalaus biologinio turtingumo žaliavos, naudojant tik tyrą vandenį, be konservantų ar pasterizacijos ir garantuoja produkto ekologiškumą, natūralumą ir puikų poveikį Jūsų sveikatai.

Jūros fitoplanktono preparatai taip pat ne visi vienodi. Vienus žmogaus kūnas gali iškart pasisavinti, kitus nelabai, nes fitoplanktonas turi sienelę (kiautą) iš kvarco (SiO2), kurio žmogaus kūnas negali įveikti virškinimo metu. Taigi labai mažai arba beveik jokios vertingos medžiagos nepasisavinamos, nebent ... sienelė bus atvira (open-cell). Kiti fitoplanktono preparatai turi uždaras ląstelių sieneles (closed-cell), todėl jų organizmas nelabai gali pasisavinti.

KOKIĄ ĮTAKĄ SVEIKATAI TURI LĄSTELĖS ŠARMINGUMAS (pH)?

Lemiamą. Fulvo mineralai ir fitoplanktonas (jie yra šarminiai) yra reikalingi rūgščių neutralizacijai ir sveikam, šarminiam organizmo pH balansui. Normali ląstelių medžiagų apykaita, kaip galutinius produktus gamina rūgštis, taip pat mes vartojame organizmą rūgštinančius produktus, tokius, kaip saldūs gazuoti gėrimai, ar patiriame psicho-emocinį stresą (pyktį, nerimą, baimę), kas taip pat yra rūgščių šaltiniai. Jei maisto racione trūksta mineralų, mūsų organizmai kenčia nuo rūgščių. Kai organizmai tampa rūgštiniais, audiniai tampa uždegiminiais, ląstelės – pažeidžiamos, atsiranda didžiuliai kiekiai laisvųjų radikalų, kas sukelia vadinamą oksidacinį stresą, dabar pripažįstamą daugelio ligų priežastimi. 

Mūsų rekomenduojami fulvo mineralų kompleksai yra susidarę prieš maždaug 34 milijonus metų, Oligoceno periodu ir turi virš 74+ natūralių mikroelementų, makroelementų ir mineralų - organinėje, bioaktyvioje formoje; • 18 amino rūgščių; • 10 vitaminų ir kitų fitonutrientų, nes tuo laikotarpiu žemės paviršius buvo labai turtingas mineralais, kuriuos vėliau vanduo nuplovė į vandenynus.

Norint įsigyti šių medžiagų, kreipkitės į mus.

SUŽINOKITE NAUJIENAS, PASIŪLYMUS PIRMIEJI

SKAMBINKITE ARBA RAŠYKITE MUMS JEI TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ

info@kinesis.lt
+370 651 85328
Europos pr. 14, Kaunas
 • Facebook

© 2020 Sveiko Judesio Studija Kinesis. Visos teisės saugomos.

SUSISIEKITE SU MUMIS