PASLAUGŲ TEIKIMO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Dalyvavimas užsiėmimuose

Dalyvauti užsiėmimuose galima tik iš anksto užsiregistravus vienkartiniam apsilankymui ar įsigijus abonementą nustatytam laikui ir terminui. Dalyvavimas neužsiregistravus galimas tik esant laisvai vietai užsiėmimo metu.

Abonementas

Įsigijus abonementą nustatomas jo galiojimo terminas (pvz. sumokėjote už abonementą 2016 m. lapkričio 15 d. - abonementas galios iki 2016 m. gruodžio 15 d.). Neišnaudojus visų abonemento vizitų iki abonemento galiojimo termino pabaigos, pinigai už nepanaudotus vizitus nebus grąžinami. Likus dviems užsiėmimams iki abonemento galiojimo laiko pabaigos, būtina pranešti ar toliau planuojate tęsti abonementą, kad galėtume Jums rezervuoti vietą kituose užsiėmimuose. Abonementas tęsiamas tik sumokėjus naują įmoką už jį. Susirgus, abonemento galiojimas pratęsiamas nedarbingumo pažymėjime nurodytam ligos laikotarpiui.

Vizito atšaukimas

Nepranešus iš anksto, kad planuojate neatvykti, Jums rezervuotas laikas bus užskaitomas kaip dalyvavimas užsiėmime ir nekompensuojamas kitu vizitu. Pranešimas fiksuojamas ne vėliau nei likus dviems valandoms iki užsiėmimo pradžios.

Mobiliųjų telefonų naudojimas

Kaip pagarba aplinkiniams, mobiliųjų telefonų naudojimas nepriimtinas visų užsiėmimų metu. Prieš užsiėmimą, prašome išjungti ar nustatyti telefoną begarsiu rėžimu.

SUŽINOKITE NAUJIENAS, PASIŪLYMUS PIRMIEJI

SKAMBINKITE ARBA RAŠYKITE MUMS JEI TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ

info@kinesis.lt
+370 651 85328
Europos pr. 14, Kaunas
  • Facebook

© 2020 Sveiko Judesio Studija Kinesis. Visos teisės saugomos.

SUSISIEKITE SU MUMIS